Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: View
sl: Prikaži

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.
