Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: View
sv: Visa

en: Example
sv: Exempel

en: The name %name is already taken.
sv: Namnet %name används redan.
