Ubercart Product Actions (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Percentage
ru: Процент

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Absolute
ru: Абсолютный

en: Modify product List Price
ru: Изменить цену по прейскуранту

en: What method should be used to modify the list price?
ru: Какой метод использовать для изменения цена по прейскуранту?

en: Modify the List Price using a percentage value or an absolute value?
ru: Изменять цену по прейскуранту используя значение в проуентах или абсолютное значение?

en: The change in List Price
ru: Изменение цены по прейскуранту
