Ubercart Product Actions (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Value
hu: Érték

en: edit
hu: szerkesztés

en: Percentage
hu: Százalék

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Absolute
hu: Abszolút

en: Difference
hu: Különbség
