Ubercart Product Actions (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Value
uk: Значення

en: edit
uk: редагувати

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Difference
uk: Різниця
