Ubercart Product Actions (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: edit
vi: sửa

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Absolute
vi: Tuyệt đối
