Ubercart Product Actions (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: edit
pl: edytuj

en: Percentage
pl: Procenty

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Difference
pl: Różnica
