Ubercart Product Actions (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: edit
sv: redigera

en: Percentage
sv: Procent

en: Absolute
sv: Fast

en: Difference
sv: Skillnad
