Ubercart Product Actions (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Value
de: Wert

en: edit
de: Bearbeiten

en: Percentage
de: Prozentsatz

en: Absolute
de: Absolut

en: Difference
de: Unterschied
