Ubercart Product Actions (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Value
ru: Значение

en: edit
ru: изменить

en: Percentage
ru: Процент

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Absolute
ru: Абсолютный
