Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Import
bs: Uvezi

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Order
bs: Poredak

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
