Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Import
ca: Importa

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Separator
ca: Separador

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Sender
ca: Remitent

en: Stock
ca: Estoc

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Order
ca: Ordre

en: Key
ca: Clau

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Product
ca: Producte

en: Order ID
ca: ID comanda

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
ca: Podeu utilitzar patrons de reemplaçament als camps de remitent i destinataris del correu electrònic, de l'assumpte i del cos de missatge.

en: @name replacement patterns
ca: @name: patrons de reemplaçament

en: The "From" address.
ca: L'adreça del camp "De".

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
ca: Introduïu les adreces de correu electrònic que han de rebre les notificacions, una per cada línia. Podeu utilitzar tokens de comanda per adreces de correu electrònic dinàmiques.
