Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Jokio

en: Message
lt: Žinutė

en: Import
lt: Importuoti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: OK
lt: Gerai

en: Stock
lt: Atsargos

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Order
lt: Tvarka

en: Key
lt: Raktas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti pakeitimo modelius el.pašto nuo ir gavėjų laukeliuose, tema ir žinutėje

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai

en: The "From" address.
lt: Nuo adresas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.
