Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့
