Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Import
nn: Importer

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Product
nn: Vare
