Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anullo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Import
sq: importo

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Recipients
sq: Marrës
