Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: OK
ta: சரி

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Order
ta: வரிசை

en: Key
ta: சாவி
