Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Sender
el: Αποστολέας

en: OK
el: ΟΚ

en: SKU
el: Κωδικός

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Order
el: Σειρά

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Key
el: Κλειδί

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Product
el: Προϊόν

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: @name replacement patterns
el: @name πρότυπα αντικατάστασης

en: The "From" address.
el: Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του αποστολέα.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
el: Εισάγετε τις διευθύνσεις e-mail για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, μία σε κάθε γραμμή. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε tokens παραγγελιών για δυναμικές διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
