Ubercart Product Keys (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Next
ru: Далее

en: Status
ru: Состояние

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отменить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Import
ru: Импорт

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Separator
ru: Разделитель

en: Recipients
ru: Получатели

en: Sender
ru: Отправитель

en: Stock
ru: Складской запас

en: SKU
ru: Артикул

en: Save changes
ru: Сохранить

en: Order
ru: Порядок

en: Expiration date
ru: Истечение срока даты

en: Key
ru: Ключ

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Activation
ru: Активация

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Sequence
ru: Последовательность

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
ru: Вы можете использовать шаблоны подстановок в полях e-mail отправителя и получателя, в теме и теле сообщения.

en: The "From" address.
ru: Адрес "Откуда"

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
ru: Введите адреса электронной почты для получения уведомлений, по одному в каждой строке. Вы можете использовать маркеры заказа для динамических адресов электронной почты.
