Ubercart Product Keys (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།
