Ubercart Product Keys (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Unknown
kn: ಅಜ್ಞಾತ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Revoked
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Key ID
kn: ಕೀಲಿ ಐಡಿ
