Ubercart Product Keys (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Import
mr: आयात

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
