Ubercart Product Keys (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Next
sk: Ďalší

en: Status
sk: Stav

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Import
sk: Importovať

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Stock
sk: Zásoby

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Order
sk: Poradie

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Key
sk: Kľúč

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Product
sk: Produkt

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie

en: The "From" address.
sk: Adresa odosielateľa.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sk: Zadajte e-mailové adresy, na ktoré chcete poslať upozornenie, jednu na každý riadok. Pre dynamické e-mailové adresy môžete použiť tokeny.
