Ubercart Product Keys (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Import
sl: Uvozi

en: Unknown
sl: Neznan

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Order
sl: Vrstni red

en: Key
sl: Ključ
