Ubercart Product Keys (6.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Next
cs: Následující

en: Status
cs: Stav

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Stock
cs: Sklad

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Key
cs: Klíč

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: Product
cs: Produkt

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
cs: Nahrazovací vzory je možné používat v položkách e-mailu: od, komu, předmět a tělo zprávy.

en: @name replacement patterns
cs: @name nahrazovací vzorky

en: The "From" address.
cs: Adresa odesílatele

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
cs: Zadejte e-mailové adresy, na které chcete odeslat upozornění, jednu na každý řádek. Pro dynamické e-mailové adresy můžete využít tokeny.
