Ubercart Product Keys (6.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Import
eo: Importu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Recipients
eo: Ricevontoj
