Ubercart Product Keys (6.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼
