Ubercart Product Keys (6.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Subject
th: ชื่อเรื่อง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Import
th: นำเข้า

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Recipients
th: ผู้รับ
