Ubercart Product Keys (6.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Ні

en: Message
uk: Повідомлення

en: Import
uk: Імпорт

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Separator
uk: Розділювач

en: Recipients
uk: Одержувачі

en: Sender
uk: Відправник

en: OK
uk: Гаразд

en: Stock
uk: Товарні запаси

en: SKU
uk: Артикул

en: Save changes
uk: Збереження змін

en: Order
uk: Замовлення

en: Expiration date
uk: Дата завершення строку дії

en: Key
uk: Ключ

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Activation
uk: Активація

en: Product name
uk: Назва продукту

en: Product
uk: Продукція

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Order ID
uk: Ідентифікатор замовлення

en: Revoked
uk: Недійсний

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Sequences
uk: Послідовності

en: @name replacement patterns
uk: Зразор заміщення @name

en: ca
uk: уд

en: The "From" address.
uk: Адреса "Відправника"

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Якшо ви бажаєте отримувати повідомлення електронною поштою, уведіть адреса отримувачів, один адрес в одному рядку. Ви можете використовувати токени замовлення щоб мати динамічні адреси.

en: Key ID
uk: Ід. ключа
