Ubercart Product Keys (6.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Import
bn: আমদানী

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: OK
bn: ঠিক আছে
