Ubercart Product Keys (6.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: Import
fil: Angkatin

en: Key
fil: Susi
