Ubercart Product Keys (6.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Import
ku: هاوردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: OK
ku: باشە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Key
ku: کلیل
