Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Import
be: Імпарт

en: Unknown
be: Невядомы

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Order
be: Парадак

en: Key
be: Ключ

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
