Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیغام

en: Import
fa: ورود

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Separator
fa: جداکننده

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Sender
fa: فرستنده

en: OK
fa: موافقت

en: Stock
fa: موجودی

en: SKU
fa: مدل

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Order
fa: سفارش

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Key
fa: کلید

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Activation
fa: فعال‌سازی

en: Product
fa: محصول

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Sequence
fa: دنباله

en: @name replacement patterns
fa: الگوهای جایگذاری @name

en: The "From" address.
fa: آدرس «فرستنده».
