Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Sequence
hy: Հերթականություն
