Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Import
jv: Ngimpor

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Separator
jv: Watesan

en: Recipients
jv: Penerima

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Order
jv: Urutan

en: Key
jv: Kunci
