Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Import
oc: Importar

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Separator
oc: Separador

en: Recipients
oc: Destinataris

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Order
oc: Òrdre

en: Key
oc: Clau

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Activation
oc: Activacion

en: Product
oc: Produit
