Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Import
sv: Importera

en: Unknown
sv: Okänd

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Sender
sv: Avsändare

en: Stock
sv: Lager

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Order
sv: Ordning

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Key
sv: Nyckel

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Product
sv: Vara

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Sequence
sv: Sekvens

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
sv: Du kan använda ersättningsmönstrer i e-post från och fält för mottagare, ämnet och meddelandet.

en: @name replacement patterns
sv: Ersättningsmönster för @name

en: The "From" address.
sv: Frånadressen

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sv: Ange e-postadresserna som skall ta emot meddelandena, en på varje rad. Du kan använda ersättningsstecken för beställning för dynamiska e-postadresser.
