Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Unknown
te: తెలియని

en: OK
te: సరే

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Order
te: క్రమం

en: Sequence
te: క్రమం
