Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Import
ar: استيراد

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Separator
ar: فاصل

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: OK
ar: موافق

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Order
ar: الترتيب

en: Key
ar: المفتاح

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Product
ar: المنتج

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Sequence
ar: التسلسل
