Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Import
bg: Импортирай

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Recipients
bg: Получатели

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Order
bg: Поръчка

en: Key
bg: Ключ

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Product
bg: Продукт

en: Order ID
bg: Поръчка №
