Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Import
gl: Importar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Separator
gl: Separador

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: OK
gl: Aceptar

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Order
gl: Orde

en: Key
gl: Clave

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Product
gl: Produto

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Sequence
gl: Secuencia

en: @name replacement patterns
gl: Termo %term borrado.

en: The "From" address.
gl: Enderezo de correo-e
