Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Import
he: יבוא

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Separator
he: מפריד

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: Stock
he: מלאי

en: SKU
he: מק"ט

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Order
he: סידור

en: Key
he: מפתח

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Product
he: מוצר

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Sequence
he: רצף
