Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
