Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Import
ps: واردول

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: OK
ps: سمه ده

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Order
ps: اوډون

en: Key
ps: کيلی
