Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Order
se: Diŋgo
