Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Order
si: පිලිවෙල
