Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Status
vi: Trạng thái

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Import
vi: Nhập vào

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Sender
vi: Người gửi

en: Stock
vi: Kho

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Order
vi: Thứ tự

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Key
vi: Khóa

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Activation
vi: Kích hoạt

en: Product name
vi: Tên sản phẩm

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: Revoked
vi: Bị hủy bỏ

en: Key ID
vi: ID khoá
