Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Import
am: አስመጣ

en: Sequence
am: ቅደም ተከተል
