Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Import
az: İmport

en: Unknown
az: Naməlum

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Key
az: Açar

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Sequence
az: Ardıcıllıq
